Karafuu Beach Resort & Spa

Tanzania / Zanzibar / Pingwe

Karafuu Beach Resort & Spa

★★★★★

Udogodnienia: Klimatyzacja, Dostęp do internetu, Ułatwienia dla niepełnosprawnych, Nurkowanie, Sporty wodne, Tenis, Sport, Basen odkryty, Bezpośrednio przy plaży, Fitness/siłownia, Dla rodzin z dziećmi, Kurorty nadmorskie, Oferty egzotyczne, Parking, Wellness

Cena: 5 924 zł / os. 6 771 zł - 13%

Obliczanie ceny całkowitej ... wait ...
Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 62 590 38 49
  • Pon - Pt: 10.00 - 18.00 / So: 10.00 - 14.00

Opis:

Naszym zdaniem
Bajeczne widoki, tropikalna roślinność, ładne baseny, różnorodna kuchnia, spa z widokiem na ocean, budynki hotelowe stylizowane na afrykańską wioskę, rzeźbione meble mahoniowe, regionalne dodatki, tropikalny ogród, uprzejma i pomocna obsługa.  
Położenie
Na wzniesieniu, przy plaży (kamieniste dno - przyda się specjalne obuwie), kilometr od wioski Pingwe (wschodnie wybrzeże wyspy), ok. 60 km od Stone Town, ok. 65 km od lotniska, ok. 30 km od narodowego rezerwatu przyrody Jozani Forest.
Wyposażenie
Całodobowa recepcja, przestronne lobby, kantor, 2 butiki, 2 sale konferencyjne, restauracja główna Kijiji  (kuchnia międzynarodowa, taras z widokiem na ocean), Le Grand Bleu Restaurant przy plaży (owoce morza, dania a'la carte), Bondeni Pool Restaurant przy basenie (grill), Masai Village (dania regionalne otwarta 2 razy w tygodniu, ognisko, występy), Le Grand Blue (specjalność: owoce morza) na klifie z widokiem na ocean, pizzeria, koktajlbar Zanzi z werandą i kącikiem sziszy, bary swim up przy basenach, punkt informacji turystycznej, pralnia, wypożyczalnia samochodów, taras widokowy, odpłatne łącza internetowe, ogródek z warzywami i ziołami.  
Pokoje
Nowoczesne i eleganckie, zaprojektowane w stylu afrykańskim z regionalnymi dodatkami. Wyposażenie: klimatyzacja, wentylator sufitowy, łazienka (prysznic, wc, suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, serwis do przygotowywania kawy/herbaty, minibar (płatny), Internet bezprzewodowy (płatny), balkon, taras lub ogródek (stolik, krzesła, szesląg), moskitiery. 
Garden - pokoje usytuowane na wzgórzu, wokół tropikalny ogród. Możliwa jedna dostawka, taras lub patio z widokiem na ogród. Całkowita powierzchnia - ok. 45 m kw.
Bondeni - pokoje usytuowane w rejonie "Bondeni" (niedaleko m.in grill, pool bar), z widokiem na basen "Bondeni". Możliwa jedna dostawka, taras lub patio z widokiem na ogród/basen. Całkowita powierzchnia - ok. 48 m kw.
Masai - pokoje usytuowane wokół najnowszego basenu, są zaprojektowane w stylu masajskim. Możliwa jedna dostawka, taras lub patio z widokiem na ogród/basen. Całkowita powierzchnia - ok. 48 m kw.
Cottage - usytuowane na łagodnym zboczu, w drugim rzędzie od plaży. Możliwość 2 dostawek, weranda z widokiem na ogród  lub częściowo na ocean. Całkowita powierzchnia - ok. 60 m kw.
Junior Suite - usytuowane w ogrodzie wzdłuż plaży lub na klifie. Możliwość 2 dostawek, weranda z widokiem na ocean. Powierzchnia całkowita - ok. 60 m kw.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00, a kończy o godz. 10:00.


 
Wyżywienie
HB - śniadania i kolacje, napoje płatne
All inclusive - śniadania, obiady, kolacje w restauracji głównej w formie bufetu, woda, kawa, herbata, napoje, lokalne alkohole serwowane w wyznaczonych barach do godz. 24.00.

 

W hotelu nie obowiązuje noszenie opasek all inclusive. Goście, będąc w restauracji lub barze, proszeni są o podanie numeru pokoju.

24.12.23 i 31.12.23 - w cenie kolacja bożonarodzeniowa i sylwestrowa
Sport i rozrywka
2 baseny (leżaki, parasole, materace, ręczniki bezpłatnie) ze słoną wodą, 2 korty tenisowe (oświetlenie płatne), piłka nożna, siłownia, siatkówka plażowa, rzutki, szachy ogrodowe, tenis stołowy, wieczory folklorystyczne, beach party, program rozrywkowy. Odpłatnie: wycieczki, rejsy, pokój gier, centrum nurkowe, malowniczo usytuowany ośrodek spa (masaże, zabiegi pielęgnujące, jacuzzi) z tarasem i basenem na klifie.
 
Dla dzieci
Plac zabaw, wydzielona część w basenie głównym, pokój dla niemowląt.
 
COVID-19
Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html 
Zmiana świadczeń
Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.
Przelot
Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.
Linie lotnicze
Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku poniższych przelotów wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
//
Emirates Airlines (lot z 1 przesiadką w Dubaju)
Lecąc Emirates Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - do 7 kg,
- jeden lub dwa bagaże rejestrowane - do 23 kg (w zależności od taryfy, limit potwierdza organizator)
Na pokładzie zapewniony jest bezpłatny catering.
Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem.
Warunki przewozu linii Emirates Airlines: https://www.emirates.com/pl/polish/before-you-fly/travel/rules-and-notices/
//
flydubai (lot z 1 przesiadką w Dubaju)
Lecąc flydubai każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - do 7 kg, maksymalne wymiary 55x38x20 cm. 
(UWAGA - do wagi i wymiarów bagażu podręcznego WLICZAJĄ się także zakupy w strefie wolnocłowej)
- jeden bagaż rejestrowany - do 20 kg.
Na pokładzie serwowany jest 1 bezpłatny posiłek. Pozostałe posiłki i napoje dodatkowo płatne, zgodnie z informacją pokładową.
Miejsca w samolocie przydzielane są automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą, dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem.
Warunki przewozu linii flydubai: https://www.flydubai.com/en/information/policies/conditions-of-carriage
//

Qatar Airways (lot z 1 przesiadką w Doha)
Lecąc Qatar Airways każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - do 7 kg,
- dwa bagaże rejestrowane - do 23 kg.
Na pokładzie zapewniony jest bezpłatny catering.
Warunki przewozu linii Qatar Airways: https://www.qatarairways.com/pl-pl/legal/conditions-of-carriage.html
//

Lufhansa (lot z 1 przesiadką we Frankfurcie)
Lecąc Lufhansa każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - do 8 kg,
- jeden bagaż rejestrowany - do 23 kg.
Warunki przewozu linii Lufhansa: https://www.lufthansa.com/pl/pl/warunki-przewozu
//

Condor (lot z 1 przesiadką we Frankfurcie)
Lecąc Condor każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - do 8 kg,
- jeden bagaż rejestrowany - do 20 kg.
Warunki przewozu linii Condor: https://www.condor.com/pl/pomoc-i-kontakt/owh.jsp
//

Turkish Airlines (lot z 1 przesiadką w Stambule)
Lecąc Turkish Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - do 8 kg,
- dwa bagaże rejestrowane - do 23 kg.
Na pokładzie zapewniony jest bezpłatny catering.
Warunki przewozu linii Turkish Airlines: https://www.turkishairlines.com/en-int/legal-notice/general-conditions-of-carriage/
//
Enter Air (lot bezpośredni z postajem na tankowanie w Hurghadzie)
Lecąc Enter Air każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - do 5 kg,
- jeden bagaż rejestrowany - do 16 kg.
Przy rezerwacjach założonych z przelotem liniami Enter Air, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.
Warunki przewozu linii Enter Air: https://www.enterair.pl/pl/ogolne-warunki-przewozu

Wizy
Od obywateli RP wymagana jest wiza. Można ją nabyć na lotniskach lub przez internet https://eservices.immigration.go.tz/visa. Wiza jest ważna 90 dni. Opłata wizowa wynosi 50 USD.
Na lotnisku: należy okazać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy (muszą być w nim dwie puste strony); bilet powrotny; wypełnić formularz wizowy; zostaną pobrane odciski palców oraz zrobione zdjęcie. 
Wiza jest ważna na całym terytorium państwa. Cudzoziemców obowiązuje jednak lokalna kontrola paszportowa (bez opłat) i celna przy wjeździe i przy opuszczaniu wysp Zanzibaru.
Wszyscy goście hotelowi muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 1 USD za osobę za noc. Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. W przeciwnym wypadku hotel na miejscu może zażądać dopłaty, jeśli cena dla innej narodowości będzie inna.

Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
 
Cena zawiera
Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.
Szczepienia
Przy wjeździe na teren Zanzibaru nie są wymagane szczepienia. Jednak WHO zaleca szczepienia przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW A. Sugerujemy profilaktykę antymalaryczną. Należy zaopatrzyć się w środki przeciw komarom. Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane od osób przybywających bezpośrednio z regionów zagrożonych chorobą.
Cena nie zawiera
Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego.
Od 1.07.2023 wysokość podatku turystycznego wynosi:
* dla hoteli 4-5* - 5 usd za osobę za dzień
* dla hoteli 2-3* - 4 usd za osobę za dzień
* dla hoteli 1* i innych - 2 usd za osobę za dzień.

Galeria:

Karafuu Beach Resort & Spa/1
Karafuu Beach Resort & Spa/2
Karafuu Beach Resort & Spa/3
Karafuu Beach Resort & Spa/4
Karafuu Beach Resort & Spa/5
Karafuu Beach Resort & Spa/6
Karafuu Beach Resort & Spa/7
Karafuu Beach Resort & Spa/8
Karafuu Beach Resort & Spa/9
Karafuu Beach Resort & Spa/10
Karafuu Beach Resort & Spa/11
Karafuu Beach Resort & Spa/12
Karafuu Beach Resort & Spa/13
Karafuu Beach Resort & Spa/14
Karafuu Beach Resort & Spa/15
Karafuu Beach Resort & Spa/16
Karafuu Beach Resort & Spa/17
Karafuu Beach Resort & Spa/18
Karafuu Beach Resort & Spa/19
Karafuu Beach Resort & Spa/20
Karafuu Beach Resort & Spa/21
Karafuu Beach Resort & Spa/22
Karafuu Beach Resort & Spa/23
Karafuu Beach Resort & Spa/24
Karafuu Beach Resort & Spa/25
Karafuu Beach Resort & Spa/26
Karafuu Beach Resort & Spa/27
Karafuu Beach Resort & Spa/28
Karafuu Beach Resort & Spa/29
Karafuu Beach Resort & Spa/30
Karafuu Beach Resort & Spa/31
Karafuu Beach Resort & Spa/32
Karafuu Beach Resort & Spa/33
Karafuu Beach Resort & Spa/34
Karafuu Beach Resort & Spa/35
Karafuu Beach Resort & Spa/36
Karafuu Beach Resort & Spa/37
Karafuu Beach Resort & Spa/38
Karafuu Beach Resort & Spa/39
Karafuu Beach Resort & Spa/40
Karafuu Beach Resort & Spa/41
Karafuu Beach Resort & Spa/42
Karafuu Beach Resort & Spa/43
Karafuu Beach Resort & Spa/44
Karafuu Beach Resort & Spa/45
Karafuu Beach Resort & Spa/46
Karafuu Beach Resort & Spa/47
Karafuu Beach Resort & Spa/48

Terminy

Wyjazd od
Powrót przed
Transport
Wyjazd z
Wyżywienie
Ilość dni
Dorośli
Dzieci
Proszę czekać ...

Położenie

Proszę czekać ...