Twój agent od wymarzonych wakacji


Wakacje są dla Ciebie czymś więcej niż chwilą odpoczynku od codziennych obowiązków? To wydarzenie, na które z niecierpliwością czekasz i które planujesz przez cały rok. Dlatego wakacyjny wyjazd, niezależnie od destynacji i planowanych aktywności, powinien zapewniać całkowitą regenerację i wolność od stresu, spełniać wszystkie złożone obietnice i napełniać Cię energią jeszcze długo po powrocie.

Aby tak się stało, potrzebujesz kogoś, kto wniknie w Twoje potrzeby, dostarczy inspiracji i otoczy Cię dyskretną opieką przez całą podróż. Potrzebujesz swojego agenta od wymarzonych wakacji.


Portal Wakacyjny Agent powstał na bazie 15-letniego doświadczenia w branży turystycznej i nieposkromionej pasji podróżowania założycieli. Spełniamy marzenia o idealnych wakacjach – niezależnie od preferowanego celu, rodzaju i intensywności wypoczynku czy założonego budżetu.

Przez całą dobę możesz wybierać spośród pełnej oferty największych biur podróży w Polsce:

 • TUI Poland,
 • Itaka,
 • Coral Travel,
 • Rainbow,
 • Grecos Holiday,
 • Sun&Fun,
 • Exim Tours,
 • Anex Tour Poland,
 • Der Touristik,
 • Join Up,
 • Best Reisen,
 • i innych.

W podjęciu decyzji wspierają Cię doświadczeni konsultanci oraz intuicyjna wyszukiwarka. Konsultant przeanalizuje dla Ciebie dopasowanie wybranych ofert. Zyskasz pewność i spokój, że Twoja wycieczka dostarczy Ci najlepszych doświadczeń i emocji.


Doskonale wiemy, co rekomendujemy


Nasi konsultanci kilka razy w roku odwiedzają oferowane destynacje, aby osobiście poznać bazę hotelową oraz zweryfikować dostępność udogodnień i jakość usług. Mamy zawsze aktualne informacje o obiektach – dotyczy to również nowo otwartych inwestycji, które dopiero czekają na swoich pierwszych gości. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, renomowanymi touroperatorami, którzy spełniają wszelkie wymagania nałożone Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.


Twój agent od wymarzonych wakacji w Turcji


Naszą specjalizacją są wakacje all inclusive i ultra all inclusive w luksusowych hotelach w Turcji. Dysponujemy bogatym wachlarzem ofert zarówno first minute, jak i last minute. Przez cały rok zabieramy naszych klientów do najpiękniejszych, tureckich kurortów i wyselekcjonowanych hoteli 5*, gdzie mogą beztrosko wypocząć, zasmakować w znakomitej, lokalnej kuchni i korzystać z niezliczonych atrakcji. Celujemy w miejsca gwarantujące jak najlepszy stosunek poziomu usług do ceny. Osobiście sprawdzamy standard. Naturalnie znamy się nie tylko na Turcji – w naszym zasięgu są wszystkie strony świata!


Docenieni za skuteczność w spełnianiu marzeń


W 2022 roku zostaliśmy nominowani do grona 14 najlepszych biur podróży w Polsce w konkursie na Agenta Roku. Bezustannie otrzymujemy wyróżnienia, które są dla nas ogromną motywacją i najlepszą nagrodą za zaangażowanie w spełnianie wakacyjnych marzeń. Dziękujemy.


Zaplanuj idealną podróż z Twoim agentem od wymarzonych wakacji i odpoczywaj po swojemu, ciesząc się każdą minutą. Wyselekcjonowane propozycje w różnych destynacjach znajdziesz na naszym profilu na Instagramie.
Tureckie

perełki 

Wymarzone wakacje w zasięgu ręki
SPRAWDŹ TERAZ